![]() |
| Lody przed dodaniem białek |
![]() |
| Lody przed zamrożeniem |
![]() |
| Lody podczas mieszania w zamrażarce |
![]() |
| Gotowe po zamrożeniu |
Parę dni temu podawałam przepis na dietetyczne lody według waniliowo.blox.pl. Dziś niedziela, więc postanowiłam je przyrządzić. Niestety napotkałam wiele problemów: brak aromatów w domu i maszynki do lodów oraz niechęć do mielenia twarogu:) Ale mój apetyt na nie pokonał te przeszkody. Przyrządziłam je więc i już żałuję:) Ich wygląd zniechęca, ale smak jest bardzo dobry (jak na dietetyczne lody). Nie zmieliłam twarogu, ale mieszałam w zamrażarce kilkakrotnie przez parę godzin. Dodałam jeszcze cynamon. Nie jest źle:)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz